Gabinet psychoterapii mgr Ewa Robak
INFORMACJE:


WWW: http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 781 660 400

Miejscowość: Wrocław

Adres: Tęczowa 18

Kod pocztowy: 53-602

Źródła:
http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER


GOOGLE +Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Dobry psycholog wrocław | http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/


Jeśli zmagasz się z trudnymi dla Ciebie przeżyciami lub emocjami i potrzebujesz profesjonalnej konsultacji psychologicznej, fachową pomoc możesz uzyskać np. w Gabinecie Psychoterapii Psychodynamicznej mgr Ewy Robak we Wrocławiu. Ta uznana psycholog i psychoterapeutka wspiera swoich pacjentów w trudnych dla nich chwilach i pomaga im w walce z codziennymi trudnościami. Najczęściej ma do czynienia z osobami będącymi w depresji, żyjącymi w długotrwałym stresie, borykającymi się ze stratą lub też doświadczającymi trudności w kontaktach z rodziną. Jednakże powodów, dla których ludzie zgłaszają się do niej, jest o wiele więcej.

Dzięki oferowanym przez siebie konsultacjom psychologicznym lub prowadzonej psychoterapii dobry psycholog z Wrocławia pomaga swoim pacjentom wzmocnić poczucie ich własnej wartości oraz odkryć ich zasoby i możliwości. Przekłada się to na lepsze relacje z bliskimi, dokonywanie bardziej świadomych wyborów, jak również większe zadowolenie z życia.

Psycholog Ewa Robak jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, a ponadto ukończyła czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Posiada doświadczenie w leczeniu nerwic, pracy z dziećmi autystycznymi oraz prowadzeniu psychoterapii dla dorosłych i młodzieży. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i regularnie bierze udział w konferencjach psychologicznych oraz psychoterapeutycznych.

Psychoterapia psychodynamiczna to forma leczenia, opierająca się na budowaniu bezpiecznej relacji terapeuty z pacjentem i umożliwiająca uświadomienie mu wypartych uczuć oraz sposobów radzenia sobie z nimi. W szczególny sposób jest skoncentrowana na wewnętrznych konfliktach, które blokują możliwości rozwoju, zaburzają relacje z ludźmi i są źródłem cierpienia.

Czas trwania terapii jest kwestią indywidualną i zależy m.in. od otwartości, zaangażowania i motywacji pacjenta, jego możliwości intelektualno-emocjonalnych oraz rodzaju i nasilenia problemów, z jakimi zgłosił się do psychoterapeuty.
Autor: Zofia Błaszczyk