LING PROJECT
INFORMACJE:


WWW: http://lingproject.com/

Dodano: 2019-05-16

Telefon: 603 453 064

Miejscowość: Poznań

Adres: Górki 9B

Kod pocztowy: 60-204

Źródła:
http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm.html


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Język angielski dla firm Poznań • LING PROJECT


Wybranie odpowiedniej szkoły językowej wcale nie jest prostą sprawą - jest ich bowiem dość sporo na rynku - trudno zatem stwierdzić, która będzie naprawdę dobra. Znajomość języków obcych jest jednak w dzisiejszych czasach niezwykle potrzebna - umożliwia ona nie tylko podróżowanie czy aplikowanie na znacznie wyższe niż dotychczas stanowiska, ale także prowadzenie interesów za granicą. Inwestycja w tego typu umiejętności jest zatem sprawdzona i opłacalna - zwłaszcza, że nie jest ona przy tym zbyt kosztowna. Wiele przedsiębiorstw, które chciałyby rozszerzyć swoją działalność na inne państwa, decyduje się na wysłanie swoich pracowników na kursy języków obcych - tak dobrze wykwalifikowana kadra pracowników z pewnością będzie pracowała na zyski danej firmy.

W Poznaniu język angielski dla firm proponuje zainteresowanym szkoła językowa o nazwie Ling Project. W szerokiej ofercie dostępnych kursów znaleźć można różne poziomy nauczania - każdy klient na pewno znajdzie tam najbardziej odpowiednie dla siebie zajęcia. Zainteresowani mogą bowiem uczestniczyć w kursie podstawowym, jak również zaawansowanym. Są również lekcje oraz warsztaty, podczas których kursanci zdobędą niezbędną wiedzę z zakresu gramatyki czy słownictwa. Porozumiewanie się w tym języku nie będzie zatem stanowiło dla żadnego z uczestników większego wyzwania. 

Każdy zainteresowany uczestnictwem w takich kursach otrzyma również komplet profesjonalnych materiałów szkoleniowych, jak również dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej. Kursanci mogą zatem spokojnie doskonalić swoje umiejętności praktycznie w każdym momencie. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy skutecznie przekażą swoim kursantom najpotrzebniejszą wiedzę. Posiadają oni bowiem nie tylko rzetelną wiedzę, ale również doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich dostępnych w tej szkole językowej kursów zainteresowani odnaleźć mogą na jej stronie internetowej. Współpraca z tą firmą to gwarancja satysfakcji dla każdego!

 
Autor: Jędrzej Gajewski