Grupa TENSEINFORMACJE:


WWW: https://www.grupa-tense.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 61 866 77 27

Miejscowość: Poznań

Adres: Wolsztyńska 5

Kod pocztowy: 60-361

Źródła:
https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/wroclaw/
http://www.seostation.pl/wiedza/wyniki-ankiety-praca-pozycjonera

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Pozycjonowanie - czy naprawdę musi tyle kosztować?


Optymalizacja stron internetowych – fanaberia czy konieczność? Ktoś mógłby zadać sobie pytanie: po co wydawać tyle pieniędzy na poprawę pozycji witryn w wyszukiwarkach, skoro mamy do dyspozycji wiele innych skutecznych środków promocji?  Audycje radiowe, spoty telewizyjne, bilbordy, plakaty, ulotki… Wyrażona wyżej „wątpliwość” jest w swej istocie dość przewrotna. Dlaczego?  Po pierwsze, działania SEO – wbrew temu, co zwykło się powszechnie uważać – wcale nie muszą kosztować fortunę. Po drugie, tradycyjne  „poza sieciowe” formy reklamy nie zawsze są tak efektywne jak się wydaje. Z jednego prostego powodu. Wspomniane „typowe” środki przekazu już się „opatrzyły”, a co za tym idzie przestały budzić zainteresowanie konsumentów. Na szczęście, istnieją metody, by powstałą „lukę” wypełnić.

Nie wierzysz? Oto przykład: lokalne pozycjonowanie stron wrocławskich firm realizowane przez agencję interaktywną Grupa Tense. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż koszty tego typu „inicjatyw” są dużo niższe niż cena przedsięwzięć promocyjnych zakrojonych na „globalną” skalę.  A zatem nie nadwyrężą one zbytnio Twojego firmowego budżetu. Przyniosą za to szereg wymiernych korzyści. O czym mowa? Dzięki nim uda Ci się  w stosunkowo szybki i prosty sposób dotrzeć do sporej rzeszy potencjalnych odbiorców rzeczywiście zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie usługami.  Poza tym – co niemniej istotne – pozwolą umocnić pozycję Twojego przedsiębiorstwa na rynku i zwiększyć rozpoznawalność danej marki.

Brzmi kusząco, czyż nie? W takim razie nie ociągaj się dłużej i już teraz urzeczywistnij wspomniana wizję! Przekonaj się na własnej skórze, że pozycjonowanie wcale nie musi TYLE kosztować. Jak tego dokonać? Bardzo łatwo. Wystarczy wejść na stronę internetową: grupa-tense.pl, wypełnić zamieszczony tam formularz i uzyskać bezpłatną wycenę działań SEO dla witryny swojej firmy. Wszystko zajmie Ci zaledwie kilka minut, a efekt z pewnością przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania! Zaufaj doświadczeniu profesjonalistów i daj się z jak najlepszej strony!
Autor: Ignacy Kubiak